image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
  • Brak produktów w koszyku.

Klinika Dakini to wyjątkowo eleganckie miejsce, a oferowane usługi są na najwyższym poziomie. Nasza Klinika wyposażona jest w najnowszej generacji urządzenia takie jak

ALMA ™ – DERMAPEN ™ – BLOOMEA ® – ENDERMOLOGIA ™ – HIFU.
Do zabiegów wykorzystujemy tylko preparaty sprawdzone i najwyższej jakości.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu profesjonaliści z dziedziny Kosmetologii oraz Medyczny Estetycznej wykonają każdy zabieg na najwyższym, światowym poziomie.
Klinika Dakini oferuje pełen zakres usług: Laseroterapii, Lipolizy ciała, Kosmetologii Estetycznej, oraz Makijażu Permanentnego.
Dopełnieniem tego miejsca jest niezwykle utalentowany Stylista fryzur, który podkreśli naturalne Piękno Twoich włosów w sposób szczególny i absolutnie wyjątkowy.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom.
W każdym z nas jest piękno, my je odkryjemy w Tobie…

Elżbieta Zalewska

Kosmetolog z 13 letnim doświadczeniem oraz założycielka kliniki Dakini Estetic.

W początkowych latach Trener szkoleniowy z zakresu zabiegów estetycznych.
Wyróżniona podczas Kongresu medycyny Estetycznej w Warszawie jako wzorowy przykład modelowania ust w technikach na płasko.

Swoje doświadczenie podpiera licznymi szkoleniami. Obecnie specjalizuje się w zabiegach modelowania ust oraz mikropigmentacji twarzy.

Od najmłodszych lat potrafiła dostrzec i podkreślić piękno.
Dziś z ogromnym wyczuciem wykorzystuje zmysł estetyczny, podczas konsultacji doradzając swoim pacjentom jak subtelnie podkreślić naturalną urodę.

Praca jest jej życiowym powołaniem oraz wielką pasją.

Roksana Pyc

Magister kosmetologii oraz technolog produktów kosmetycznych z 12-letnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Posiada zarówno szeroką wiedzę teoretyczną, jak i bogate doświadczenie praktyczne w dziedzinie kosmetologii.

Nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje umiejętności i kwalifikacje.

Jest ekspertem w zaawansowanych procedurach Anti-Age, Stymulacji i Rewitalizacji skóry twarzy oraz złożonych technik Lipolizy. Idealnie dopasowuje indywidualny Plan Terapii, właściwą pielęgnację oraz wyklucza złe nawyki.

Kocha pracę z klientem, na co dzień emanuje pozytywną energią oraz serdecznym uśmiechem.

Klaudia Dunaj

Specjalistka od zabiegów powierzchniowo- skórnych

Jest młodym, ambitnym  specjalizującym się w kosmetyce pielęgnacyjnej kosmetologiem. Ukończyła  studia na kierunku kosmetologii. Pasjonuje się pielęgnacją skóry i stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach. Jej głównym celem jest pomoc klientom w osiągnięciu zdrowej i promiennej cery. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz naturalne składniki, aby dostarczyć spersonalizowane i skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego klienta oraz troska o jego komfort i dobre samopoczucie.

Dr Urszula Zalewska

Doktor z wieloletnim doświadczeniem.

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej.

.

Weronika Smolis

Recepcjonistka

Weronika to młoda recepcjonistka studiująca pielęgniarstwo na jednym z renomowanych uniwersytetów. Jest osobą empatyczną i zawsze uśmiechniętą. W pracy cechuje ją profesjonalizm i skrupulatność, co sprawia, że klienci czują się zaopiekowani już od momentu wejścia do salonu.

Adrian Zalewski

Fryzjer z wieloletnim doświadczeniem.

Wyjątkowy fryzjer, który nie tylko dba o wygląd swoich klientów, ale także inspiruje ich do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Jego kreatywność i precyzja w strzyżeniu, koloryzacji i stylizacji włosów sprawiają, że każdy klient wychodzi z salonu zadowolony i pełen pewności siebie. Łączy profesjonalizm z pasją do zdrowia, tworząc unikalne doświadczenie dla swoich klientów. Dzięki niemu każdy może poczuć się piękny nie tylko z zewnątrz, ale i od środka.

Recepcja

Gabinet 1

Gabinet 2

Chill Room

Fryzjerstwo

Bathroom